Members BK

Księga Gości

Ku przesrodze

Polecane Linki

Insygnia BK

Odwiedziło nas już:
  • w tym miesiącu: 638
  • ogółem: 684890

Jesteśmy w domu
Dodano: 2008-06-25 10:12:50

Klub Blue Knights Poland I był organizatorem I Rajdu Granicami RP, w którym łącznie z naszymi przewodnikami uczestniczyło 19 osób, 12 motocykli i jeden samochód. Jechaliśmy autostradami, bezdrożami, po kamieniach, piachu i po błocie, /była też przeprawa przez rzekę/. W słońcu, w deszczu i w gradzie jadąc przez trzy państwa pokonaliśmy ponad 3 tys. km. Widzieliśmy śnieg, pioruny, tęcze i bezchmurne niebo. Zrobiliśmy ponad 4 tys. zdjęć. Spotkaliśmy samych przyjaznych ludzi, którzy chętnie służyli pomocą.
W tym miejscu chcielibyśmy niezmiernie gorąco podziękować Arniemu z Nowego Sącza i Mariuszowi z Horyńca za okazaną pomoc.
Naszym opiekunom i przewodnikom po Roztoczu, Monice i Andrzejowi Kuryło oraz Wojtkowi Łosiewiczowi za wdzięk, profesjonalizm i wspólne 250 km.
Naszym przyjaciołom, Jurkowi Sadowskiemu, Mirkowi Syrnickiemu oraz Robertowi Zapolskiemu wraz z Anią za to, że dzięki nim udało się zobaczyć i spróbować tego co w Wilnie najlepsze a przede wszystkim za opiekę i iście polską gościnnością.

powrót
motowolski.pl
olekmotocykle.pl
redblack.media
Motocykl - Blue Knights Poland I

śląskie fibroscan  biopsja wątroby, fibroscan  marskość wątroby, fibroscan