Members BK

Księga Gości

Ku przesrodze

Polecane Linki

Insygnia BK

ROK 2017
XX lecie Klubu Blue Knights Poland I - aukcja charytatywna
Dodano: 2017-08-31 12:08:06

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy, ponieważ zbliża się XX lecie Klubu Blue Knights Poland I, na którym będzie nas dużo oraz będą Goście z zagranicy, a jak wiecie na każdym Zlocie odbywa się aukcja charytatywna na rzecz Dzieciaków, którymi Klub się opiekuje. Chcę Was trochę przygotować do aukcji, a tym samym podziękować darczyńcom którzy przekazali już nam gadżety. Dzięki uprzejmości Krzysztofa OLSZOWSKIEGO z Firmy Softprodukt Sp. z o.o., Katarzyny KOWALCZYK z Firmy Business Lease Poland, Mariusza ZUGAJ z Firmy P4 Sp. z o.o. oraz Mariusza STĘPNIK z Firmy Trade Mark Center Group, udało się nam zgromadzić trochę rzeczy dla Dzieciaków oraz na aukcję.
Mamy też dla Was nie lada gratkę.
W dniu 15 września 2017 roku w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbędzie się premiera spektaklu pt. „WIEDŹMIN”, a już dziś cała obsada spektaklu podpisuje plakat, który przekazują na naszą aukcję. Tu szczególne podziękowania dla wyjątkowej Aktorki Mai GADZIŃSKIEJ odtwórczyni roli Pavetty.
Dodam, że to nie koniec, ale aby nie zapeszać nie będę zdradzał tajemnic.
Dziś (04/09/2017) wspólnie z Kolegami Artur Szlawski i Jarosław Jankowski odwiedziliśmy T-MOBILE Polska S.A. gdzie przekazano nam do licytacji  gadżety oraz przygotowane prezenty dla naszych podopiecznych. Dziękujemy bardzo!!!

Kolejne niespodzianki!
Dziś dzięki uprzejmości Mariusza ZUGAJ z P4 Sp. z o.o. (PLAY) otrzymaliśmy dla naszych pociech i do licytacji kolejne gadżety oraz koszulkę z autografami, z meczu „Gwiazdy TVN kontra Reprezentacja WOŚP”
 

Pozdrawiam!
Radosław Dyś – Dyzio

 
Powrót